Publikacja i promocja gazetek reklamowych w Mojej Gazetce

Sprawdź poniższe przykładowe realizacje publikacji gazetek i dowiedz się, w jaki sposób możemy pomóc w zwiększeniu sprzedaży.

Korzyści z elektronicznej dystrybucji gazetek

icon

Efektywna i przejrzysta alokacja budżetu

Nasi użytkownicy zapoznają się z gazetkami świadomie – otwierając oferty tylko interesujących ich sklepów. Nasz model rozliczania za otwarcie gazetki zapewnia brak “przepalania” budżetu na niezainteresowanych klientów.

icon

Precyzyjna analiza zachowań

Od momentu otwarcia gazetki monitorujemy zachowania użytkownika. Możemy określić stopień zaangażowania klienta, strony, które przyciągnęły jego uwagę najdłużej, częstotliwość powrotów oraz wiele więcej.

icon

Dodatkowe możliwości dotarcia do klientów

Wysyłka powiadomień, skierowanie klienta na wybraną stronę www czy promowanie bannerami reklamowymi to tylko część z możliwych działań w naszej ofercie współpracy.

icon

Dokładne dotarcie do grupy docelowej

93,0% naszych użytkowników po zapoznaniu się z gazetką faktycznie wybiera się do sklepu w celu zrobienia zakupów*

* badanie przeprowadzone na grupie 1100 użytkowników aplikacji Moja Gazetka w dniach 20.12.2022 – 08.01.2023
icon

Oszczędność na wydruku

Wzrastające ceny papieru oraz dystrybucji papierowej wzrastają z roku na rok. Publikacja elektroniczna jest bardzo dobrym substytutem gazetek tradycyjnych oraz optymalizacją kosztów z nimi związanymi.

icon

Aspekt ekologiczny

Konsumenci (również osoby starsze) coraz częściej korzystają ze smartfonów oraz coraz częściej zwracają uwagę na ekologiczny aspekt swoich działań*

* badanie przeprowadzone przez Moją Gazetkę pokazuje, że ponad 91% respondentów popiera ograniczenie drukowania papierowych gazetek promocyjnych

Realizacje

Nasze ostatnie realizacje dla klientów

 • Logo marki MediaExpert

  Wsparliśmy sieć sklepów Media Expert w działaniach marketingowych za pomocą kampanii linkowania produktowego. Każdy produkt w gazetce dostępnej w naszej aplikacji jest opatrzony indywidualnym linkiem, dzięki czemu użytkownik może jednym ruchem przejść do karty produktu w sklepie online.

  Kampanie tego typu pozwalają m.in. zwiększyć ruch na stronie klienta, zwiększają sprzedaż internetową i pomagają poszerzać bazę danych do działań remarketingowych.

 • Logo marki Black Red White

  Dla marki Black Red White, która sprzedaje swoje produkty zarówno w salonach, jak i przez internet, też realizujemy kampanie linkowania produktowego.

  To doskonały sposób, aby zachęcić użytkowników do bliższego zapoznania się z produktem już w sklepie internetowym klienta i dowód na to, że kampanie w Mojej Gazetce mają realne zastosowanie nie tylko w sprzedaży stacjonarnej (supermarkety), ale również w segmentach e-commerce i m-commerce

 • Logo marki Netto

  We współpracy z siecią Netto poza klasyczną kampanią gazetkową wykorzystaliśmy także powiadomienia push. Powiadomienie z krótką informacją o najlepszych promocjach z nowej gazetki wysyłane są do wszystkich użytkowników Mojej Gazetki, którzy mają włączoną opcję ich odbierania.

  Celem tych działań jest zwiększenie liczby użytkowników przeglądających gazetki Netto w pierwszych godzinach od startu danej kampanii, gdy jest najatrakcyjniejsza dla użytkowników.

  Sposoby rozliczeń

  Opłata za każde otwarcie gazetki (CPO / Cost per Opening)

  Opłata będzie naliczana tylko i wyłącznie za faktycznie zaangażowanie i otwarcie gazetki przez naszych użytkowników. Dodatkowo możemy ustalić budżet do wykorzystania w ciągu jednej kampanii tak by było wiadomo jaki może być maksymalny koszt związany z prezentacją gazetek.

  Stały abonament miesięczny (FF / Flat Fee)

  Stała opłata miesięczna. Bez względu na wyniki kampanii reklamowej płacisz stała kwotę. Limit 10000 otwarć gazetek - po osiągnięciu limitu usługa przechodzi w model CPO czyli opłata za każde otwarcie gazetki.

  Dodatkowe usługi

  Podpięcie linku dla każdej strony gazetki

  Każda strona gazetki może posiadać osobny link lub jeden ogólny link podpięty pod każdą stronę. Do wybranego modelu rozliczenia doliczymy od +10% do +15% wartości kontraktu w zależności od sposobu podpinania linków.

  Podpięcie linku dla każdego produktu w gazetce

  Każdy obszar produktu znajdującego się na stronie gazetki może zostać odpowiednio podlinkowany tak by klient został przekierowany bezpośrednio na stronę zakupową danego produktu. Do wybranego modelu rozliczenia doliczymy +25% wartości kontraktu.

  Powiadomienia w aplikacjach mobilnych

  Oferujemy możliwość dostosowywania powiadomień według potrzeb oraz kierowania ich do wybranych lokalizacji, w tym konkretnych miast i obszarów. Skontaktuj się w celu ustalenia Twoich potrzeb i wyceny wysyłki powiadomień.

  Przygotowanie gazetki promocyjnej

  Jeżeli nie posiadasz zespołu, który będzie wstanie przygotować gazetkę lub nie wiesz jak ją przygotować by zachęcić klientów - to nie problem. Możemy pomóc w przygotowaniu dedykowanej gazetki dla Twoich potrzeb.

  Raportowanie wyników

  Pakiet Standard

  Dostęp do panelu analitycznego, który zawiera informację o przebiegu tylko aktualnej kampanii. Dane dostępne w panelu maja 2 dniowe opóźnienie

  Informacje, zawarte w panelu to:

  • liczba otwarć poszczególnych gazetek
  • liczba przejrzanych stron
  • procent kompletnego obejrzenia gazetki

  Pakiet Standard

  Dostęp do panelu analitycznego, który zawiera informację o przebiegu tylko aktualnej kampanii. Dane dostępne w panelu maja 2 dniowe opóźnienie

  Informacje, zawarte w panelu to:

  • liczba otwarć poszczególnych gazetek
  • liczba przejrzanych stron
  • procent kompletnego obejrzenia gazetki
  • podział na dni tygodnia w jakich gazetki były otwierane
  • podział na platformy
  • dostęp do danych historycznych

  Pakiet Premium

  Jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji o przeprowadzonych kampaniach skontaktuj się z nami. Wspólnie ustalimy na jakich celach Ci zależy i co powinien zawierać raport.

  Masz pytania lub chcesz otrzymać wycenę?

  Napisz do nas, a pokażemy Ci, co możemy zaoferować