Pozostałe usługi

Zapoznaj się z naszymi wszystkimi usługami, które mogą Ci pomóc w pozyskaniu klientów

Otrzymaj wycenę
Promuj produkty dzięki insertom

Promuj produkty dzięki insertom

Potrzebujesz promować konkretny produkt lub usługę? Pomożemy Ci osiągnąć zakładane wyniki. Inserty będą umieszczane między stronami różnych gazetek w zależności od potrzeb. Możliwe targetowanie na konkretną kategorię (np. Moda, Budowlane, itp.) lub sieci handlowe.
Analizuj zachowania dzięki Heatmaps

Analizuj zachowania dzięki Heatmaps

Jeżeli zastanawiasz się, które obszary gazetki są interesujące dla klientów to rozwiązanie idealne dla Ciebie. Możemy przygotować zaawansowaną analizę oglądanej gazetki na podstawie której określimy, które obszary, strony czy produkty przyciągają klientów i gdzie spędzają najwięcej czasu.
Umacniaj wizerunek wśród klientów

Umacniaj wizerunek wśród klientów

Przygotujemy kampanie reklamową tak by dotrzeć do potencjalnych klientów na wiele różnych sposobów. Wspólnie ustalimy cele biznesowe oraz wizerunkowe, które chcesz osiągnąć. Nasze działania obejmują wszystkie nasze platformy takie jak aplikacje mobilne (Android, iOS), stronę www oraz kanały social media (Instagram, TikTok, Facebook) oraz wszystkie formaty materiałów, które aktualnie są popularne i przyciągają klientów.
Linkowanie produktowe

Linkowanie produktowe

Chcesz by klienci trafiali bezpośrednio do wybranego przez Ciebie produktu lub konkretnej strony? Możemy przygotować odpowiednie linkowanie dla wybranych przez Ciebie obszarów gazetki, insertu czy powiadomienia.
Rekomendacje

Rekomendacje

Jeżeli chcesz dotrzeć do dużej grupy klientów mamy możliwość odpowiedniego promowania gazetek promocyjnych oraz priorytetyzacji ich wyświetlania. Rekomendowanie gazetki po zakończeniu oglądania bieżącej. Możliwość polecenia użytkownikowi wybranej gazetki na widoku polecanych gazetek
Geolokalizacja gazetek oraz lokalizacje sieci handlowych

Geolokalizacja gazetek oraz lokalizacje sieci handlowych

Możemy prezentować Twoją ofertę tylko na wybranym przez Ciebie obszarze tak by była widoczna tylko dla znaczących dla Ciebie klientów bez zbędnego przepalania budżetu.
Zaawansowane powiadomienia w aplikacjach mobilnych

Zaawansowane powiadomienia w aplikacjach mobilnych

Oferujemy możliwość dostosowywania powiadomień według potrzeb oraz kierowania ich do wybranych lokalizacji, w tym konkretnych miast i obszarów.
Zaawansowane raporty

Zaawansowane raporty

Oprócz podstawowych raportów podsumowujących etapy współpracy, oferujmy również dodatkowe z większą ilością i różnorodnością danych o potencjalnych klientach.
Ankiety i analiza

Ankiety i analiza

Możemy pomóc w przeprowadzeniu badań, ankiet czy potrzeb klientów wraz z ich analizą, raportem i dalszymi rekomendacjami.
Ad-Inspiration (artykuły sponsorowane)

Ad-Inspiration (artykuły sponsorowane)

Format umiejscowiony na stałe i widoczny między gazetkami przy każdym uruchomieniu aplikacji. Rozwijany do pełnego artykułu po kliknięciu. Idealny do prowadzenia działań wizerunkowych i proświadomościowych.
Listy zakupowe

Listy zakupowe

Możliwość analizy list zakupowych naszych użytkowników w oparciu o produkty jakie są dodawane, do jakich sklepów oraz w jakim czasie produkty są dodawane.
Karty lojalnościowe

Karty lojalnościowe

Dodaj swój program lojalnościowy do naszej aplikacji i spraw, by Twoi klienci zawsze mieli Twoją kartę lojalnościową pod ręką. Dzięki temu Twoi klienci będą mogli łatwo korzystać z aktualnych ofert i promocji, co zwiększy ich zaangażowanie i lojalność wobec Twojej marki.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak możemy wspólnie zwiększyć zaangażowanie Twoich klientów.
Przepisy kulinarne

Przepisy kulinarne

Oferujemy możliwość publikowania przepisów kulinarnych bezpośrednio w naszej aplikacji. Dzięki temu Twoi klienci będą mieli dostęp do inspirujących przepisów, które mogą przygotować z produktów dostępnych w Twojej sieci handlowej Co zyskujesz?

  • Integracja z gazetkami promocyjnymi
  • Powiąż przepisy z aktualnymi promocjami, aby klienci mogli łatwo znaleźć produkty w najlepszych cenach
  • Lokowanie produktów: Wyróżnij wybrane produkty użyte w przepisach, co zwiększy ich sprzedaż i widoczność
  • Zwiększone zaangażowanie: Klienci chętniej odwiedzą Twoje sklepy, aby skompletować składniki do przepisów, co przekłada się na wyższe obroty

Masz pytania lub chcesz otrzymać wycenę?

Napisz do nas, a pokażemy Ci, co możemy zaoferować