Moja Gazetka w raporcie Spicy Mobile 2022-23 „MarTech. Marketing technologiczny na mobile’u”

Moja Gazetka w raporcie Spicy Mobile 2022-23 „MarTech. Marketing technologiczny na mobile’u”

obrazek autora
19.08.2021

W tym roku mieliśmy przyjemność kolejny raz uczestniczyć w tworzeniu raportu Spicy Mobile. W tym roku skupił się on na tematach związanych z rozwiązaniami  informatycznymi, które służą automatyzacji różnego typu działań marketingowych. Jako firma, która mocno stawia na nowe technologie, mieliśmy możliwość dodać wiele od siebie.

Nowe technologie mają znaczący wpływ na zmiany zarówno w gospodarce, jak i w społeczeństwie. Możemy zaliczyć do nich m.in. sztuczną inteligencję (AI), wirtualną i rozszerzoną rzeczywistość (VR, AR), blockchain czy rozwiązania sektora FinTech. Choć te wszystkie nazwy i skróty dla przeciętnego człowieka mogą brzmieć obco, w rzeczywistości na co dzień są bardzo blisko nas.

Czy w wyniku pandemii zmienił się sposób, w jaki Polki i Polacy korzystają z nowych technologii? Jakie rozwiązania uważają za najbardziej przyszłościowe? Jaki jest ich stosunek do przekazywania danych osobowych firmom i co sądzą o reklamach w internecie? To tylko jedne z wielu pytań, na jakie odpowiada nasz wkład do raportu Spicy Mobile.

Opracowanie naszego badania, wraz z wykresami i opinią ekspercką znajdziecie w tegorocznym raporcie Spicy Mobile “MarTech”. A sam raport można pobrać na stronie Spicy Mobile: https://spicymobile.pl/assets/doc/spicy-mobile-raport-martech.pdf