„Moja Gazetka” z funkcją udostępniania

„Moja Gazetka” z funkcją udostępniania

obrazek autora
24.09.2019
Na użytkowników aplikacji „Moja Gazetka” czeka niespodzianka. Twórcy udostępnili nową wersję w której zaimplementowano możliwość dzielenia się najciekawszymi ofertami z rodziną i przyjaciółmi.

Zakupy – dobrze robić je razem


Polacy kochają czytać i przeglądać gazetki zakupowe. Z aplikacji „Moja Gazetka” w ciągu miesiąca korzysta ponad 330 tys. unikalnych użytkowników. Zakupy są bardzo często częścią naszego stylu życia. Dzielimy się naszymi planami zakupowymi z przyjaciółmi i rodziną. Konsultujemy z bliskimi swoje listy zakupowe, dzielimy korzystnymi okazjami.  Technologia pozwala nam kupować mądrzej i rozważniej.

Podziel się informacją!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich użytkowników, twórcy „Mojej Gazetki” dodali do aplikacji nową funkcję – udostępnianie gazetek. Od tej pory możemy udostępnić wybranej osobie za pomocą telefonu całą broszurę lub konkretną stronę np. z okazyjnym produktem. Opcja pozwala również na dzielenie się gazetkami na profilach w socialmedia.

Zakupy tylko z „Moją Gazetką”

„Moja Gazetka” to polska aplikacja, udostępniana całkowicie za darmo. Przeglądaj gazetki promocyjne, aktualne promocje i kupony – najnowsze oferty wielu sklepów – w tym Twoje ulubione sieci i lokalne sklepy. Codziennie aktualizowane i geolokalizowane oferty sklepów. Dodawaj ulubione karty lojalnościowe, sprawdzaj niedziele handlowe, twórz listy zakupów i wyszukuj produkty. Sprawdź już teraz na swoim telefonie z system Android lub iOS.

U góry aplikacji „Moja Gazetka” pojawił się nowy panel „udostępnianie”
Użytkownik może udostępnić pojedynczą stronę lub cały katalog