Moja Gazetka w raporcie Spicy Mobile 2022-23 „Retail. Jak mobile wspiera sprzedaż”

Moja Gazetka w raporcie Spicy Mobile 2022-23 „Retail. Jak mobile wspiera sprzedaż”

obrazek autora
13.10.2023

W tym roku mieliśmy możliwość i przyjemność kolejny raz współpracować przy tworzeniu raportu Spicy Mobile. W tegorocznej edycji wzięto pod lupę możliwości i narzędzia, które pozwalają markom prowadzić bardziej efektywną sprzedaż. Gazetki promocyjne bezdyskusyjnie są jednym z takich narzędzi.

Gazetki to od dekad nieodłączny element strategii marketingowych wszystkich sieci handlowych. Jednak aby działania marketingowe realizowane za pośrednictwem gazetek promocyjnych osiągnęły założone cele, kluczowe jest zrozumienie oczekiwań i potrzeb osób, do których są kierowane. Badanie preferencji pozwalają lepiej dopasować treść i formę materiałów promocyjnych i pomagają ustalić, jakie komunikaty są skuteczne.

Jakie gazetki interesują użytkowników? Jakie są obecnie oczekiwania wobec gazetek promocyjnych? Czy użytkownicy gazetek są zadowoleni z treści, które są w nich publikowane? Postanowiliśmy sprawdzić u źródła — zapytaliśmy o zdanie użytkowników Mojej Gazetki.

Opracowanie naszego badania, wraz z wykresami i opinią ekspercką znajdziecie w tegorocznym raporcie Spicy Mobile “Retail”. A sam raport można pobrać na stronie Spicy Mobile: https://spicymobile.pl/raport