Moja Gazetka w raporcie Spicy Mobile 2021-22 „Change and people”

Moja Gazetka w raporcie Spicy Mobile 2021-22 „Change and people”

obrazek autora
9/21/2021

 Jak się przygotować na nową rzeczywistość? Jakie wyzwania czekają branżę reklamową? Jak „mobile” może pomóc firmom i markom w rozwoju? To tylko wybrane pytania, na które szukaliśmy odpowiedzi razem ze Spicy Mobile w tegorocznym raporcie „Change and people”.

Pierwsze reakcje na lockdown i pandemię były impulsywne i podszyte zrozumiałym lękiem. Kolejki w sklepach liczyły po kilkanaście metrów, a ludzie stali na zewnątrz sklepów. Wiele osób robiło spore zapasy papieru toaletowego, makaronu i jedzenia w puszkach. Niektórzy kupowali dodatkowe zamrażarki. Po pewnym czasie przywykliśmy do nowej rzeczywistości, panika ustąpiła, jednak zwyczaje zakupowe się zmieniły. Zapytaliśmy użytkowników Mojej Gazetki o to, jak obecnie robią zakupy i jak wiele zmieniło się w ich codziennych przyzwyczajeniach zakupowych.

Opracowanie naszego badania, wraz z wykresami i opinią ekspercką znajdziecie w tegorocznym raporcie Spicy Mobile “Change and people”. A sam raport można pobrać na stronie Spicy Mobile: https://spicymobile.pl/assets/doc/Raport_Change_and_people-Spicy_Mobile-2021-22.pdf