Nowy design naszej strony internetowej

Nowy design naszej strony internetowej

obrazek autora
7/12/2022

Zdecydowana większość użytkowników Mojej Gazetki korzysta z aplikacji mobilnej, jednak nie mogliśmy być obojętni na potrzeby osób, które wolą przeglądać gazetki promocyjne na stronie internetowej.

Chcemy zapewnić maksymalną wygodę wszystkim użytkownikom, dlatego zdecydowaliśmy się wprowadzić duże zmiany na mojagazetka.com. Co się zmieniło? Przeczytajcie!

Strona mojagazetka.com i plany na przyszłość

Do niedawna główną funkcją naszej strony była funkcja informacyjna. Odwiedzający mogli znaleźć tam m.in. informacje o aplikacji, listę dostępnych sklepów czy raporty. Co więcej, jej wygląd i nawigacja zaczęły odbiegać od obowiązujących obecnie standardów.

Postanowiliśmy rozszerzyć zastosowanie naszej witryny, aby była użyteczna dla jak największej liczby użytkowników. Rozszerzyliśmy więc zawartość strony mojagazetka.com o możliwość przeglądania gazetek promocyjnych.

Mamy ambitny plan, aby regularnie zwiększać ruch na stronie oraz zwiększać liczbę jej użytkowników. Naszym celem jest znalezienie się wśród najpopularniejszych stron internetowych do przeglądania gazetek promocyjnych w Polsce. Tak, jak ma to już miejsce w segmencie aplikacji mobilnych.

Użytkownicy mogą jeszcze natknąć się na elementy starego szablonu strony na niektórych podstronach. Nie jest to błąd, tylko efekt naszego celowego działania. Zdecydowaliśmy się jak najszybciej dostarczyć nowe funkcje i czekaliśmy z premierą nowej strony, aż wszystkie jej fragmenty będą gotowe. Sukcesywnie zastępujemy jednak stare elementy nowymi. Niedługo cała strona mojagazetka.com będzie dostępna w swojej docelowej wersji.

Co zmieniło się na mojagazetka.com?

Zmieniło się sporo. Stronę stworzyliśmy od podstaw, stosując najnowsze rozwiązani i dobre praktyki z obszaru użytecznego projektowania. Na pierwszym miejscu postawiliśmy wygodę użytkowników.

Większa wygoda użytkowników

Już na etapie prac koncepcyjnych priorytetem było dla nas stworzenie miejsca, które zapewni wygodne przeglądanie gazetek promocyjnych.

Dodaliśmy wiele nowych funkcji, które spełniają potrzeby użytkowników przeglądających gazetki w wersji webowej. To m.in.:

Zadbaliśmy także o to, by strona pracowała szybciej niż do tej pory oraz żeby obsługiwały ją przez wszystkie najpopularniejsze przeglądarki internetowe i systemy operacyjne.

Nowość: logowanie do konta użytkownika

Jedna z nowych funkcji, którą uważamy za szczególnie istotną, to możliwość logowania się do konta użytkownika.

Logowanie do aplikacji na smartfonie, tablecie czy też stronie internetowej umożliwia zapisanie ustawień na koncie i korzystanie z nich po zalogowaniu na dowolnym urządzeniu.

Po zalogowaniu się na konto w Mojej Gazetce synchronizują się:

Więcej na temat logowania użytkowników można przeczytać tutaj: https://mojagazetka.com/press-release/mozliwosc-logowania-do-aplikacji/

 

Mamy nadzieję, że nowe funkcje strony internetowej spotkają się z przychylnością użytkowników. Jesteśmy ciekawi Waszych opinii, więc zachęcamy do przesyłania ich na adres [email protected]