Nowość — możliwość logowania do aplikacji

Nowość — możliwość logowania do aplikacji

obrazek autora
3/1/2022

Użytkownicy Mojej Gazetki już nie jeden raz mieli wpływ na zmiany, jakie wprowadzaliśmy a w aplikacji. Wiele funkcji pojawiło się z ich inicjatywy i dziś możemy przedstawić Wam kolejną, którą jest możliwość logowania do aplikacji.

Przeczytajcie, jak działa nowa funkcja i jakie korzyści niesie użytkownikom!

Nowość w Mojej Gazetce — możliwość logowania do aplikacji

Moja Gazetka oferuje liczne możliwości personalizacji. Użytkownicy mogą m.in. tworzyć listy ulubionych sklepów, dodawać produkty do listy zakupów czy korzystać z opcji geolokalizacji. Logowanie to kolejny krok do jeszcze lepszego dopasowania aplikacji do indywidualnych potrzeb.

Co ważne, korzystanie z Mojej Gazetki nie wymaga logowania. Logowanie to wyłącznie funkcja dla chętnych.

Co daje możliwość logowania do aplikacji?

Logowanie do aplikacji umożliwia zapisanie swoich ustawień na koncie. Dzięki temu nie trzeba konfigurować aplikacji od nowa na nowym urządzeniu. Ulubione ustawienia są od razu dostępne.

To funkcja szczególnie przydatna, gdy użytkownicy korzystają z aplikacji na więcej niż jednym urządzeniu, zmieniają telefon lub chcą zalogować się do Mojej Gazetki od kogoś.

Jak działa logowanie do aplikacji?

Do aplikacji można zalogować się m.in. kontem Google, kontem Apple oraz e-mailem. Użytkownicy, którzy mają już konta (używane np. przy kartach lojalnościowych), nie muszą zakładać nowych. Dotychczasowe konta zostały automatycznie poszerzone o nowe możliwości.

Po zalogowaniu się na konto w Mojej Gazetce synchronizują się następujące dane:

Zmiany, które użytkownik wprowadzi w tych obszarach, są dostępne od razu. Nie potrzeba żadnej dodatkowej synchronizacji ani odświeżania na pozostałych urządzeniach.

Synchronizują między sobą się także różne systemy operacyjne — np. Android, iOS i strona internetowa. Użytkownik do każdej aplikacji loguje się tym samym kontem. Zobacz, jak zalogować się na stronie mojagazetka.com.

 

Chcemy jeszcze raz wyraźnie zaznaczyć, że korzystanie z Mojej Gazetki nie wymaga i nie będzie wymagało logowania. Jest to funkcja opcjonalna, do wypróbowania której gorąco zachęcamy. Może ona znacznie ułatwić codziennie przeglądanie gazetek. Zwłaszcza że w przyszłości planujemy poszerzenie jej o dodatkowe możliwości, jak elementy statystyk interesujących dla użytkownika.