Moja Gazetka znowu gra z WOŚP!

Moja Gazetka znowu gra z WOŚP!

obrazek autora
1/19/2021

Nie wyobrażamy sobie stycznia bez WOŚP, więc jak co roku wspieramy Fundację w aplikacji Moja Gazetka. 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 31 stycznia 2021 roku, ale użytkownicy naszej aplikacji mogą przekazywać datki już od 11 stycznia.

Moja Gazetka gra z WOŚP

Gramy z Orkiestrą od 2017 roku do końca świata i jeden dzień dłużej. Jak to robimy?

Użytkownicy Mojej Gazetki w dniach 11-31 stycznia mają dostęp do „sklepu” WOŚP, który jest widoczny pośród sklepów w aplikacji. Po kliknięciu tej pozycji zostają przekierowani do „gazetki” Fundacji. Oba elementy wyglądają tak:

Dotknięcie powiększonej gazetki przenosi użytkownika na stronę https://wspieram.to/wosp, gdzie mogą zasilić konto WOŚP dobrowolną wpłatą. Czy będzie to 5, 10, 50 czy więcej złotych, decydują sami. Strona, o której mowa, wygląda tak:

Siła Orkiestry tkwi w mobilizacji milionów Polaków, dlatego z pełnym przekonaniem powtarzamy, że nawet najniższa wpłata ma znaczenie. Zachęcamy użytkowników Mojej Gazetki do wspierania Fundacji tak, jak mogą — nawet jeśli to tylko kilka złotych.

Z komunikatem na rzecz WOŚP docieramy do tysięcy użytkowników dziennie — wierzymy, że to wielka siła, która może naprawdę pomóc.

Dla kogo zbieramy pieniądze podczas 29. Finału WOŚP 2021?

„Finał z głową” to hasło, które przyświeca tegorocznej edycji zbiórki WOŚP. W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbiera więc pieniądze na sprzęt dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Zbiórka na podobny cel odbyła się już wcześniej — podczas 16. Finału w 2008 roku. Dlaczego fundacja zdecydowała się powtórzyć go w tym roku?

„(…) W ostatnich latach dostajemy bardzo dużo próśb o nowoczesne urządzenia, które nie tylko skutecznie diagnozują i leczą, ale też robią to w sposób komfortowy dla małego pacjenta. Dodatkowo widzimy jak bardzo w dzisiejszym świecie, w którym wszyscy zmagamy się ze smogiem, ale także pandemią koronawirusa, potrzebna jest sprawna diagnostyka i leczenie dróg oddechowych.” — uzasadnia Lidia Owsiak, Dyrektorka ds. Medycznych Fundacji WOŚP.