Moja Gazetka współpracuje z Listonic

Moja Gazetka współpracuje z Listonic

obrazek autora
8/18/2018

Moja Gazetka oferuje klientom biznesowym bogaty wybór formatów reklamowych — nie tylko publikację gazetek promocyjnych. Nawiązana niedawno współpraca z Listonic dodatkowo rozszerzyła wachlarz naszych możliwości. Jakie rozwiązania promocyjne obecnie oferujemy?

Działania B2B w aplikacji Moja Gazetka

Najważniejszą, a tym samym najmocniej kojarzoną usługą B2B aplikacji Moja Gazetka jest publikacja gazetek promocyjnych. Jednak nasza oferta nie kończy się na samej publikacji.

Naszym klientom biznesowym oferujemy także promocję opublikowanych materiałów oraz szeroką analizę wyników, jakie osiągają. Analiza obejmuje m.in. informacje o liczbie wyświetleń, zachowaniach użytkowników w obrębie gazetek czy zainteresowaniu poszczególnymi produktami.

Gazetki mogą być promowane także za pomocą dodatkowych działań. Są to m.in:

Materiały promowane są w taki sposób, by osiągnąć założone przez klienta cele — np. konkretną liczbę użytkowników, którzy zapoznali się z daną gazetką.

Inne działania promocyjne

Choć publikacja gazetek jest najważniejszym elementem działań promocyjnych, aplikacja oferuje dużo więcej. Dodatkowe formaty reklamowe, które polecamy klientom biznesowym to m.in.:

Chcemy, żeby klienci zainteresowani tymi formatami byli obsługiwani jak najlepiej i usatysfakcjonowani osiąganymi wynikami. Z tego powodu zdecydowaliśmy się na współpracę z profesjonalnym zespołem sprzedażowym reprezentującym aplikację Listonic.

Czym jest Listonic?

Aplikacja Listonic znana jest wśród użytkowników głównie z funkcji tworzenia listy zakupów. Klienci biznesowi bardziej jednak zainteresowani są inną gałęzią działalności spółki, którą jest możliwość prezentowania swoich ofert reklamowych na przestrzeniach reklamowych aplikacji. Za obsługę tych działań reklamowych odpowiada w Listonic biuro sprzedaży reklam Tylko FMCG.

Współpraca Listonic i Mojej Gazetki

Współpracę z Tylko FMCG podjęliśmy w 2018 roku. Biuro, oprócz własnych formatów reklamowych w aplikacji Listonic, oferuje wspomniane wyżej formaty niegazetkowe w Mojej Gazetce. Szczegółowe informacje na ich temat można znaleźć na stronie Tylko FMCG.

Dlaczego zdecydowaliśmy się na takie rozwiązanie?

Eksperci Listonic profesjonalnie podchodzą do potrzeb klientów i oferują najlepiej dopasowane rozwiązania — zarówno do oczekiwanych wyników, jak i dostępnego budżetu.

Formaty niegazetkowe to dobre rozwiązanie dla reklamodawców, którzy nie są sieciami handlowymi i nie wydają własnych gazetek promocyjnych. Z reklamy w Mojej Gazetce może skorzystać każda marka, która chce dotrzeć do szerokiego grona odbiorców.

Dzięki tej współpracy możemy zaoferować klientom biznesowym bogaty wybór zróżnicowanych działań reklamowych. Sami możemy skupić się na tym, co robimy najlepiej, czyli rozwijaniu aplikacji Moja Gazetka oraz na naszym głównym produkcie oferowanym klientom – publikacji i promocji gazetek promocyjnych oraz analizie osiąganych przez nie wyników.