„Moja Gazetka” wprowadza nową funkcję: listę zakupów

„Moja Gazetka” wprowadza nową funkcję: listę zakupów

obrazek autora
4/24/2019

Dobrze znana miłośnikom zakupów aplikacja „Moja Gazetka” w najnowszej wersji przynosi ciekawy dodatek. Od teraz użytkownicy mogą tworzyć „wirtualną listę zakupów” na podstawie wybranych przez siebie produktów.

Lista zakupów z gazetki? Nic prostszego!

Zasada działania funkcji jest bardzo prosta. Użytkownik w trakcie przeglądania gazetki musi przytrzymać produkt, który chce dodać do listy. Następnie na ekranie pojawi się dodatkowe menu, w którym może opisać zaznaczony towar. Po potwierdzeniu towar wędruje do listy zakupów w aplikacji „Moja Gazetka”.

Już nigdy nie zapomnisz o najnowszej promocji!

Dzięki liście zakupów w „Mojej Gazetce” nie zapomnisz już o żadnej z interesujących promocji w ulubionym sklepie. Nowa funkcja szybko naprowadzi Cię do ważnego dla Ciebie produktu w obserwowanej gazetce.

Nie tylko oferty z gazetek!

Lista zakupów doskonale sprawdzi się również, jako zamiennik do tradycyjnej listy zakupowej. Możesz zrezygnować więc z innych aplikacji lub kartki z długopisem. Do listy zakupów możesz dopisać również swoje własne propozycje, które nie zostały uwzględnione w gazetkach sklepów.

Zakupowy kombajn

Aplikacja „Moja Gazetka” to prawdziwy zakupowy pomocnik. Oprócz przeglądania gazetek, możesz wyszukiwać w niej produkty, dodawać swoje ulubione karty lojalnościowe, wyszukiwać sklepy według lokalizacji i tworzyć interaktywne listy zakupów.