Moja Gazetka w raporcie Spicy Mobile 2020 „Mobile a inne media. We are connected”

Moja Gazetka w raporcie Spicy Mobile 2020 „Mobile a inne media. We are connected”

obrazek autora
11/24/2020

Na początku tego roku mało kto był w stanie przewidzieć, jak pandemia koronawirusa odbije się na naszej codzienności. Niebawem minie rok, odkąd nasze zwyczaje uległy znacznej zmianie. Inaczej spędzamy wolny czas, inaczej kupujemy i inaczej konsumujemy treści.

Temu, co zmieniło się w ciągu ostatnich miesięcy, przyjrzał się zespół Spicy Mobile. Razem ze specjalistami z różnych branż postanowili opowiedzieć o nowych zachowaniach marek i konsumentów w najnowszym raporcie pt. „We are connected”.

W publikacji nie zabrakło szerokiego omówienia tematu zakupów, w tym wykorzystania mobilnych gazetek promocyjnych.

Jak lokalne sieci handlowe wykorzystują mobilne gazetki promocyjne?

Gazetki promocyjne są podstawowym narzędziem marketingowym, które sieci handlowe wybierają do promocji aktualnych ofert. Chociaż „gazetki promocyjne” wciąż kojarzą się raczej z drukowanymi ulotkami, ta sytuacja na naszych oczach ulega zmianie.

Dlaczego zwrot ku rozwiązaniom mobilnym to decyzja korzystna z punktu widzenia biznesu? Jak sieci handlowe wykorzystują możliwości dostarczane przez naszą aplikację? Jak konsumenci odnajdują się w nowoczesnych rozwiązaniach, które oferują im sklepy? Odpowiedzi na te oraz wiele innych pytań znajdziecie w wypowiedzi współzałożyciela Mojej Gazetki — Michała Machniaka — na stronach 128-130.

Raport Spicy Mobile 2020 „We are connected” możecie bezpłatnie pobrać tutaj: https://spicymobile.pl/raport